COVID-19 İLE
MÜCADELEDE KAPSAMINDA HASTANELERE
DESTEK BİZDEN

ÜRÜN TALEBİ OLUŞTUR

İYİ Kİ VARSINIZ!

Destek Bizden, COVID19 ile mücadele için başlatılmış bir projedir. Hastanelerde oluşacak ekipman eksikliğine yönelik olarak ürün geliştirme ve hızlı üretim yoluyla tedarik sağlama için başlamıştır. Kar amacı gütmeyen, gönüllü bir projedir.

İTÜ MAGNET FAB | TRİDİ üretim merkezinde başlayan projede paydaşlarımız, destekçilerimiz ve gönüllülerimiz sayesinde hız kesmeden ilerliyoruz. Siperlik üretimininin yanı sıra entübasyon kutusu üretimleri de başlamıştır. Bu iki koruyucu ekipmanın ücretsiz temini için, “TALEP ET” butonuna tıklayarak, kaydınızı oluşturun ve talebinizi oluşturun.

Bizim için savaşan tüm sağlık çalışanlarımıza sesleniyoruz: İYİ Kİ VARSINIZ!

Siperlik

Sağlık personelini, hasta ile yakın temas esnasında enfekte olmaktan korumaya yardımcı, kalkan görevi gören üründür. 3D Baskı ve Plastik Enjeksiyon yöntemleriyle üretilen sert plastikten ve şeffaf PET malzeme ile bunları birleştiren lastik kısımlarından oluşur.

Entübasyon Kutusu

Sağlık personelinin yatan hastaya müdahale ettiği esnada, hastadan çıkan aerosol formundaki virüs kontaminasyonunun saçılmasını engellemek üzere tasarlanmış, hastanın üzerini örten şeffaf bir kutudur. Yandaki kapaklı boşluklar, diğer sağlık personellerinin de yardım etmesine olanak sağlar. Şeffaf akrilik malzemeden üretilir.

Koruyucu Tam Yüz Maskesi

Decathlon markasının serbest dalış için kullanılan maskeleri, eklenen 3D basılmış parçalar sayesinde hızlı bir şekilde takılıp çıkarılabilen, yüzü tam koruyan ve havayı filtreleyen bir kişisel koruyucu ekipman olarak kullanılır.

YÜRÜTÜCÜLER

PAYDAŞLAR